Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Dammen op de boerderij

E-mail Afdrukken PDF

181

 

De prijswinnaars.

Afgelopen zaterdag werd weer het traditionele dammen op de boerderij gespeeld.

 

Dit jaar was het alweer de twee en twintigste editie. Verschillende leden van de Bornse Dam Vereniging zijn in het bezit van een boerderij. Het zijn ex-agrariërs die de leden van de Bornse Dam Vereniging een dagje laten genieten van het damspel en de gezelligheid in een prachtige landelijke omgeving, waarbij ook de niet dammende aanhang zich kan bezighouden met “alternatieve” spelletjes en vermakelijkheden. Uiteraard werd er ook weer gesneldamd. Dit zijn korte partijtjes waarbij de overpeinzingen worden begrensd door het onverbiddelijke tikken van een tijdklok. Na alle spelplezier was er een barbecue en een prijsuitreiking. En vervolgens was er nog ruimschoots gelegenheid voor een gezellige nazit. Om het informele karakter van deze dag te benadrukken dit keer maar eens geen droge opsomming van de prijswinnaars.

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer