Consequente zetcontrole.

Het consequent in de praktijk uitvoeren van de noodzakelijke zetcontrole.

Freddy Olthof vergat dat even en kreeg al vroeg in de opening de rekening gepresenteerd in de vorm van een damcombinatie en Jan Hoven kwam zo al snel in het bezit van beide punten. Jos Moorman liep eigenlijk ook al in de opening in een damcombi maar had het geluk dat tegenstander Jelle Jepma dat niet zag. Vervolgens won Jos wel een schijf en daarna de partij. Het handelsmerk van Willem Buschers is om zich al snel onbekommerd en vrolijk te laten opsluiten hetgeen tot allerlei interessante verwikkelingen leidt, maar tegen een door de wol geverfde Michiel Hagreis ging dat niet goed. Die won een schijf en vervolgens ook de partij. Bart Venneker kreeg serieuze problemen met het ontwikkelen van zijn linkervleugel, en het was de ervaren speler Jan Koerselman die daar optimaal van wist te profiteren. Yuen Wong bouwde langzaam maar zeker aan een positionele overwinning tegen nestor Gerrit Bosch. Nico Rosink had al in de opening een winnende damcombinatie op bezet veld kunnen uitvoeren maar deze was zeer verrassend en ingewikkeld en werd niet gezien. Uiteindelijk won Nico wel van Johan Essink via lange lijn controle in een lang overmachtseindspel. Loes Grooters beschikte over voldoende centrum controle en speelde foutloos richting  een keurige en gelijkwaardige remise tegen Tonnie Keijzer.

De uitslagen.

Y.Wong- G. Bosch 2-0

L.Grooters- T. Keijzer 1-1

J.Essink- N. Rosink 0-2

W.Buschers- M. Hagreis 0-2

J.Koerselman- B. Venneker 2-0

F.Olthof- J. Hoven 0-2

J.Jepma- J. Moorman 0-2

Reacties zijn gesloten.