Kort of lang.

Korte en lange partijen. Dat is het gebruikelijke beeld op de gemiddelde clubavond.

Jelle Jepma liet zich eigenlijk pardoes een schijf ontfutselen waar een ruil ook mogelijk was geweest en de beide punten gingen daarna al snel naar Willem Buschers. Gerard Santen zag de juiste variant niet in zijn partij tegen Gerrit Bosch en liep in een combinatie en Gerrit was er als de kippen bij om de klus te klaren. Peter van Esch miste een winstkans tegen Loes Grooters maar wat later in de partij liep Loes in een verraderlijk damcombi. Michiel Hagreis stond lang gelijkwaardig tegen Yuen Wong maar in het gevorderde middenspel ging het toch fout voor Michiel. Jan Hoven speelde een goede partij tegen Hans van der Zon en het werd een degelijke puntendeling. De schijven gingen bij Jos Moorman en Jan Koerselman geheel foutloos over het bord. Henk de Lange en Tonnie Keijzer speelden een lange partij. Remise was mogelijk geweest maar Henk had de schijven uiteindelijk goed staan in het eindspel en won tenslotte toch nog.

De uitslagen:

M.Hagreis- Y. Wong 0-2

J.Moorman- J. Koerselman 1-1

G.Santen- G. Bosch 0-2

L.Grooters- P. van Esch 0-2

H.van der Zon- J. Hoven 1-1

H.de Lange- T. Keijzer 2-0

J.Jepma- W. Buschers 0-2

Reacties zijn gesloten.