Duizelingwekkende varianten en mogelijkheden.

Een clubavond met soms duizelingwekkende varianten en mogelijkheden.

Freddy Olthof kon al snel een winnende damcombi nemen tegen een “combinatie gevoelige” Jos Moorman, maar dat werd niet gezien. Wat later kon Freddy alsnog winnen in een extreem ingewikkelde stand , maar begrijpelijkerwijs werd dat ook niet gezien. Uiteindelijk had Jos de langste adem en won zijn partij. De rentree van Jan Bosch ging niet onopgemerkt voorbij. Hij won van Willem Buschers die zich weer eens hartstochtelijk liet opsluiten en daar niet zonder kleerscheuren uit kon komen. Gerrit Bosch kwam een schijf voor tegen Bart Venneker via een dam combi en geroutineerd ging nestor Gerrit richting de winst. De topper Yuen Wong tegen Nico Rosink werd foutloos en volkomen vlekkeloos afgewerkt en eindigde derhalve in een evenwichtige puntendeling. Henk de Lange kwam een schijf voor tegen Jan Koerselman , maar Henk overschatte daarna de gevolgen van een dreigende doorbraak en verzuimde een eindspel winst en moest derhalve genoegen nemen met een puntendeling. Jan Hoven miste een schijfwinst via de zogenaamde bomzet, maar daarna was het Gerard Santen die zichzelf de das omdeed via een  combinatie die hem schijf- en partij verlies opleverde. Peter van Esch had zomaar schijfwinst kunnen forceren tegen subtopper Michiel Hagreis maar dat werd niet gezien. In het eindspel kwam Peter in een lastig parket terecht, maar de scherpte was er wel uit na deze lange spannende strijd en Michiel miste de winst en het werd tenslotte remise.

De uitslagen:

P.van Esch- M. Hagreis 1-1

B.Venneker- G. Bosch 0-2

J.Bosch- W. Buschers 2-0

J.Koerselman- H. de Lange 1-1

N.Rosink- Y. Wong 1-1

F.Olthof -J.Moorman 0-2

J.Hoven- G. Santen 2-0

Reacties zijn gesloten.