Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Leo Springer als denderende sneltrein

E-mail Afdrukken PDF

1sen

 

Ayla Nur tijdens het verenigingsuitje.

Leo Springer denderde als een sneltrein over Bart Venneker heen.

 

Onthutst en murw gebeukt moest Bart wel erg snel capituleren. Vrolijk en goedgemutst werd Willem Buschers opgesloten aan de korte vleugel en een ontketende Jan Koerselman wist daar wel raad mee. Al snel moest WiIlem offeren maar dat hielp niets en een paar zetten later kreeg Willem ook nog eens een damcombinatie naar de oren. Jos Moorman liet zich beet nemen met een openingsgeintje en Henk de Lange profiteerde maximaal en kon al snel twee punten op zijn conto bijschrijven. Gerard Santen en Loes Grooters hielden mekaar keurig in evenwicht. Gerard leek de betere stand te hebben maar Loes werd weer eens gered door haar oerdegelijke spel. Michiel Hagreis maakte korte metten met Fons ten Broeke. Die probeerde nog het een en ander maar Michiel hield zijn kudde keurig bij mekaar.

De constante druk van positiespeler Nico Rosink werd Marinus Bosman uiteindelijk te machtig. Heel interessant was het treffen tussen Marinus Freriks en Ayla Nur. Ayla miste een moeilijke analytische winst en op zijn beurt miste Marinus een lastige en moeizame winst in het eindspel en daarom was de uiteindelijke puntendeling volkomen terecht. Yuen Wong bereikte eigenlijk niets tegen Jan Bosch, maar Yuen heeft een enorme reputatie en dat lijkt op zich al een psychologisch wapen te zijn . Door onbewuste angst bevangen misschien ,maakte Jan een ernstige fout en Yuen kreeg de punten in de schoot geworpen. Hoeveel punten levert een psychologisch voordeel op? We zullen het nooit weten, maar dat het een rol speelt staat buiten kijf.

De uitslagen:

W.Buschers- J.Koerselman 0-2

A.Hanegraaf- D.Oude Egberink 2-0

M.Hagreis- F. ten Broeke 2-0

Y.Wong-J.Bosch 2-0

J.Moorman-H. de Lange 0-2

G.Santen- L.Grooters 1-1

L.Springer- B.Venneker 2-0

N.Rosink- M.Bosman 2-0

A.Nur- M.Freriks 1-1

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer