Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Gerard Santen heeft strategische kwaliteiten

E-mail Afdrukken PDF

Voor de onderlinge competitie werden weer spannende en amusante partijen gespeeld.

Er was sprake van een zwoele zomeravond-sfeer, waardoor de waakzaamheid hier en daar wat verslapte maar dat kwam de amusementswaarde alleen maar ten goede. Nico Rosink speelt normaal gesproken heel solide en hij heeft een goede antenne voor combinaties, maar door het plotselinge warme weer leek hij wat van slag en hij liep tegen Jan Bosch in een standaard combinatie en kon het eigenlijk meteen opgeven. Marinus Bosman gaf wel heel snel een schijf cadeau en Yuen Wong wist daar wel raad mee, In een mum van tijd won hij zijn partij. Michiel Hagreis was ook in gevecht met de omstandigheden en permitteerde zich enkele slordigheden, maar tegenstander Henk de Lange was kennelijk  in slaap gesust en miste een reuzenkans om via een plakker gratis door te lopen naar de damlijn en uiteindelijk werden de punten gedeeld. Peter Behrens trapte in een 1 om 2 en Jos Moorman won eindelijk weer eens een partij. “Deze keer ben ik zelf nergens ingelopen” sprak Jos opgewekt. Henk Jansen en Fons ten Broeke speelden een ingewikkelde partij en uiteindelijk trok Henk aan het langste eind. Gerard Santen forceerde een doorbraak en deze schijf werd door Willem Buschers teruggegooid, maar dat kostte hem wel een schijf. Vervolgens werd de krachteloze rechtervleugel van Willem door Gerard op meesterlijke wijze vastgezet en zijn overwinning was er een met een gouden randje.

Uitslagen onderlinge:

H.de Lange-M.Hagreis 1-1

Y.Wong-M.Bosman 2-0

J.Bosch-N.Rosink 2-0

G.Santen-W.Buschers 2-0

P.Behrens-J.Moorman 0-2

F.ten Broeke -H.Jansen 0-2

 

.

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer