Yuen Wong Nederlands kampioen sneldammen.

Op de zaterdag is Yuen Wong  Nederlands kampioen sneldammen Blitz geworden.

En dat met een overtuigende score van 11 uit 7. Koortsachtig nadenken en snel beslissen onder druk van de klok. Op de vrijdagavond werd er onderlinge gespeeld. Yuen Wong forceerde een doorbraak via een prachtig offer vanuit een hekstelling en won van Johan Essink. Gerard Santen kwam een schijf voor tegen Jelle Jepma en ging onbekommerd richting de winst. Willem Buschers kwam na damafname een schijf voor tegen Bart Venneker maar die knokte zich knap terug en wist toch nog een puntendeling te bereiken. Jan Bosch kreeg een kans op een forcing tegen Nico Rosink maar dat werd niet gezien en vervolgens werd Jan zelf het slachtoffer van een forcing. Gerrit Bosch en Jan Hoven speelden een spannend klassiekje. Gerrit miste een prachtige en gecompliceerde winstgang maar won uiteindelijk toch. Henk de Lange en Peter van Esch gingen op taaie wijze naar een gelijkwaardige puntendeling.

De uitslagen:

G.Santen- J. Jepma 2-0

J.Essink- Y. Wong 0-2

W.Buschers- B. Venneker 1-1

N.Rosink- J. Bosch 2-0

H.de Lange- P. van Esch 1-1

J.Bosch- J. Hoven 2-0

Reacties zijn gesloten.