Een topzware vleugel en een fraai offer.

In zijn partij tegen Yuen Wong kampte Willem Buschers al snel met een topzware linker vleugel.

In een volle stand plaatste Yuen een prachtig winnend offer en Willem moest berusten in een uitzichtloze situatie en gaf het op. Jan Bosch en Peter van Esch speelden een klassiek-achtige partij en dat gebeurde op foutloze wijze en zij besloten om gezamenlijk de vredespijp te roken. In een spannend onderonsje bleken de centrum schijven van Michiel Hagreis uiteindelijk sterker te zijn dan de omsingelingsplannen van Loes Grooters. Tonnie Keijzer en Nico Rosink speelden een spannende en ingewikkelde partij die vol zat met verborgen finesses. In een dunne stand wist Tonnie Keijzer het geitenpaadje naar de remise uiteindelijk niet meer te vinden.

De uitslagen:

L.Grooters- M. Hagreis 0-2

J.Bosch- P. van Esch 1-1

T.Keijzer- N. Rosink 0-2

W.Buschers- Y. Wong 0-2

Reacties zijn gesloten.