Kansen missen.

Er werden weer diverse kansen gemist. Niet vreemd omdat het damspel nogal ingewikkeld is en daarom vraagt dat het uiterste van het voorstellingsvermogen van de spelers.

Al in de opening forceerde Yuen Wong schijfwinst tegen Jan Bosch en die zag zich genoodzaakt om de partij op te geven. In een toch wel bijzondere en ingewikkelde klassieke partij stond Henk de Lange verloren ,maar Johan Essink koos voor een voortzetting die uiteindelijk leidde tot een gelijkwaardige puntendeling. Met ragfijn positiespel zette Tonnie Keijzer zijn tegenstander onder druk. Gerard Santen kwam dan ook een schijf achter en ging de bietenbrug op. In een verraderlijk klassiekje kreeg Jos Moorman een winstkans tegen Nico Rosink, maar dat werd niet gezien. Vervolgens plaatste Jos een foutief offer van Dussaut en ging daardoor nog lelijk onderuit. Willem Buschers heeft een abonnement op zeer interessante partijen waarin hij zich vaak naar hartenlust laat opsluiten. De partij tegen Loes Grooters was buitengewoon boeiend en langdurig waarin beide spelers meerdere keren hadden kunnen winnen. Uiteindelijk werden in een dun eindspel de punten gedeeld.

De uitslagen:

L.Grooters- W. Buschers 1-1

H.de Lange- J. Essink 1-1

N.Rosink- J. Moorman 2-0

G.Santen- T. Keijzer 0-2

J.Bosch- Y. Wong 0-2

Reacties zijn gesloten.