Een avond met grote contrasten.

Een avond met grote contrasten.

Henk de lange en Gerrit Bosch speelden een “klassiekje” en gingen rustig en onopvallend richting een gelijkwaardige remise. Peter van Esch en Tonnie Keijzer speelden interessant en correct en het evenwicht werd nimmer verbroken. Heel anders was dat bij de partij van Gerard Santen tegen Hans van der Zon . Hans miste een paar keer een fraaie winnende combinatie . Gerard overleefde vervolgens ook nog een lastig eindspel en mocht heel tevreden zijn met de puntendeling die er uiteindelijk toch nog kwam. Vanuit een hekstelling sloeg Michiel Hagreis toe met een vernietigende combinatie en Bart Venneker keek tegen een geruïneerde stand aan en moest opgeven. Jos Moorman had een topzware linkervleugel en voelde de druk toenemen en Yuen Wong besliste de partij met een damcombinatie. Willem Buschers had een stevige vast-loper tegen Nico Rosink en daardoor leed hij een duidelijke nederlaag. Opgeven in een remise stand, het overkwam Jan Hoven. Hij stond goed maar maakte geen gebruik van het offer van “Dussaut” en daarna kantelde de partij in het voordeel van Jan Bosch. Die kwam gewonnen te staan maar speelde het niet correct. Jan Hoven zag geen uitweg tegen een dreiging en gaf het op. Maar achteraf bleek dat de eindstand toch nogal verrassend remise was. De langste partij van de avond was die tussen Freddy Olthof en Johan Essink. Freddy hield het bewonderenswaardig lang vol tegen subtopper Johan Essink, die een zeer fraaie winnende offervariant miste, maar die uiteindelijk via een lang eindspel toch de winst naar zich toe wist te trekken.

De uitslagen:

Y.Wong- J. Moorman 2-0

G.Santen- H. van der Zon 1-1

P.van Esch- T. Keijzer 1-1

B.Venneker- M. Hagreis 0-2

J.Essink- F. Olthof 2-0

N.Rosink- W. Buschers 2-0

H.de Lange -G. Bosch 1-1

J.Hoven- J. Bosch 0-2

Reacties zijn gesloten.