Zegetocht voor provinciale team.

Zegetocht voor provinciale team.

Het provinciale team maakt een zegetocht langs de provinciale damvelden. Het gaat fier aan kop . Ditmaal werd er gewonnen van Eelen & Rhaan. Overwinningen waren er voor Tonnie Keijzer en Hans van der Zon. Er werd remise gespeeld door Jan Koerselman en Jos Moorman. Voor de onderlinge toonde Tonnie Keijzer zijn goede vorm door foutloos remise te spelen tegen de sterk spelende Nico Rosink. Jelle Jepma liep in een damcombi en verloor van Willem Buschers. De routiniers Johan Essink en Jan Koerselman hielden mekaar volmaakt in evenwicht. Dat gold eigenlijk ook voor de partij tussen Jos Moorman en Gerard Santen. Ook daar kon de computer geen gemiste kansen ontdekken. Hans van der Zon liep in een twee om drie tegen kampioen Yuen Wong en kwam er daarna niet meer aan te pas. Eén verkeerde tempozet in een zes om zes werd Bart Venneker fataal tegen Peter van Esch. De interessantste partij was die tussen Loes Grooters en Freddy Olthof. Freddy kwam terecht in een hekstelling met ongunstige schijven verdeling en moest een schijf inleveren. Maar vervolgens verdedigde Loes haar voorsprong niet goed en het werd weer gelijk. Met de remise voor het grijpen “vergreep” Freddy zich aan de stand en deze laatste truc leverde Loes alsnog de volle twee punten op.

Uitslagen onderlinge:

G.Santen- J. Moorman 1-1

P.van Esch- B. Venneker 2-0

W.Buschers- J. Jepma 2-0

H.van der Zon- Y. Wong 0-2

J.Koerselman- J. Essink 1-1

N.Rosink- T. Keijzer 1-1

F.Olthof- L. Grooters 0-2

Reacties zijn gesloten.