Het venijn zit vaak in de staart.

Het venijn zit vaak in de staart.

Willem Buschers weerde zich kranig tegen Michiel Hagreis, maar in een dunne stand ging Willem toch nog in de fout. Nico Rosink miste de winst tegen Jos Moorman , maar in het eindspel met de remise binnen handbereik ging Jos alsnog in de fout. Dit was hem een tijdje geleden ook al overkomen tegen dezelfde tegenstander. Tonnie Keijzer stond totaal verloren tegen Bart Venneker en mocht beide handen dichtknijpen dat hij er toch nog een punt aan over hield. Henk de Lange en Peter van Esch speelden remise na een strategische partij, hoewel er in de wandelgangen door sommigen anders over gedacht werd. Jan Bosch combineerde naar dam tegen Fons ten Broeke die materiaal verlies leed en geen kans meer kreeg op herstel. Freddy Olthof kreeg een paar keer de kans om te winnen van Dexter Oude Egberink maar hij liet zijn tegenstander toch nog ontsnappen.

De uitslagen:

P.van Esch- H. de Lange 1-1

F.ten Broeke- J. Bosch 0-2

N.Rosink – J. Moorman 2-0

M.Hagreis- W. Buschers 2-0

T.Keijzer- B. Venneker 1-1

F.Olthof- D. Oude Egberink 1-1

Comments are closed.