Winst voor Dexter Oude Egberink.

Een overtuigende winst voor Dexter Oude Egberink.

Hij won van Fons ten Broeke die na afwezigheid nog op zoek is naar de juiste vorm. Bart Venneker ging gelijk op met Peter van Esch, totdat Bart verrast werd door een damcombi. Of het besmettelijk is ? Daarover zijn terechte twijfels maar ook Jos Moorman werd verrast door een damcombi in een vrijwel gelijkwaardige stand en de gelukkige winnaar was Gerrit Bosch. Kampioen Yuen Wong zette tegenstander Willem Buschers zwaar onder druk en won vervolgens met een fraaie combi. Gerard Santen speelde een taaie partij tegen routinier Jan Bosch . Met de remise haven in zicht maar wel onder druk verloor Gerard toch nog. Freddy Olthof heeft nog weinig routine maar met geduld en weloverwogen gepeins komt hij een heel eind. Dat ondervond Michiel Hagreis die alles uit de kast moest halen om zijn partij te winnen. Dat lukte uiteindelijk toch nog met behulp van een verraderlijke “plakker”.

De uitslagen:

J.Bosch- G. Santen 2-0

W.Buschers- Y. Wong 0-2

G.Bosch- J. Moorman 2-0

F.ten Broeke – D. Oude Egberink 0-2

B.Venneker- P. van Esch 0-2

F.Olthof- M. Hagreis 0-2

Reacties zijn gesloten.