Zetjes-dag bij de damclub.

Freddy Olthof liep in een zetje tegen Gerrit Bosch en kwam er daarna niet meer aan te pas.

Al snel combineerde Jos Moorman naar schijfwinst tegen Dexter Oude Egberink en in gestroomlijnde stijl ging Jos vervolgens richting winst. Fons ten Broeke speelde voor het eerst sinds lange tijd een partij ,hij kwam een paar schijven voor en leek rechtstreeks op de winst af te stevenen. Maar tegenstander Willem Buschers liet de moed niet zakken. Hij combineerde naar dam en de kansen waren plots helemaal gekeerd en de winst ging naar Willem. Henk de Lange liep al snel in een voor hem verrassende combi tegen Yuen Wong en kwam een schijf achter. Henk probeerde het nog wel maar dat mocht niet meer baten. De partij tussen Loes Grooters en Gerard Santen leverde een stand op met analytisch voordeel voor Gerard. Wat later in een inmiddels gelijkwaardige stand vergaloppeerde Loes zich, ze liep in een “dodelijke” doorbraak combi en herstel was niet meer mogelijk. In een gelijkwaardige stand nam Peter van Esch een avontuurlijke maar te dure doorbraak tegen Michiel Hagreis en die ging er vervolgens met de volle buit vandoor.

De uitslagen:

W.Buschers- F. ten Broeke 2-0

J.Moorman- D. Oude Egberink 2-0

M.Hagreis- P. van Esch 2-0

Y.Wong- H. de Lange 2-0

L.Grooters- G. Santen 0-2

F.Olthof- G. Bosch 0-2

Reacties zijn gesloten.