Evenwicht op het dambord.

Soms is er sprake van een volmaakt en onberispelijk evenwicht.

In de partij tussen Michiel Hagreis en Johan Essink was dat duidelijk het geval. Bart Venneker liep in een damcombi. Hij probeerde het nog wel even maar tegenstander Freddy Olthof liet zich niet verrassen. Hij trok de overwinning moeiteloos over de streep. Gerrit Bosch verzuimde voordeel te verkrijgen tegen Willem Buschers maar even later liet Willem zich combinatief verrassen. Het sluiten na een oploop van Nico Rosink werd Peter van Esch fataal. Ook hij kreeg een dam combinatie tegen waarna herstel niet meer mogelijk was. Gerard Santen kreeg een lastige positie tegen kampioen Yuen Wong , waarna Gerard het spoor volledig bijster raakte. Loes Grooters tegen Jan Koerselman werd remise , maar via een forcing had Jan schijf- en partijwinst kunnen afdwingen. Dexter Oude Egberink liet zijn basis schijven sterk en onaantastbaar staan, maar in zijn voorhoede ging het mis tegen Henk de Lange.

De uitslagen:

P.van Esch- N. Rosink 0-2

G.Bosch-W. Buschers 2-0

J.Essink- M.Hagreis 1-1

H.de Lange- D. Oude Egberink 2-0

Y.Wong- G. Santen 2-0

F.Olthof- B. Venneker 2-0

L.Grooters- J. Koerselman 1-1

Comments are closed.