Triomfale overwinning voor Dexter Oude Egberink.

De dammers die de barre weersomstandigheden hadden getrotseerd konden genieten van prachtige partijen.

Al meteen in de opening had Dexter Oude Egberink een listige valstrik gespannen voor Gerard Santen die meteen al tegen een schijf achterstand aankeek. Maar Gerard herstelde zich en kreeg ,geholpen door een grote terreinwinst, uitzicht op een gunstige afloop. Maar Dexter won uiteindelijk omdat hij zijn kansen in het eindspel optimaal benutte. De partij tussen Jos Moorman en Nico Rosink was er één met wisselende kansen. Eerst miste Jos een winnende combi, daarna was het Nico die een winstkans miste. Met de remise voor het grijpen was het Jos die, kennelijk moegestreden, alsnog werd bevangen door een vlaag van damblindheid. Peter van Esch kwam tegen Yuen Wong terecht in een opsluiting. Hij investeerde een schijf om zich te bevrijden maar dat mocht niet meer baten. Michiel Hagreis boekte een regelmatige partij- en schijfwinst tegen Bart Venneker. Jan Koerselman is goed in vorm, hij brak door naar de damlijn tegen Freddy Olthof, die uiteindelijk moest berusten in een onvermijdelijke nederlaag.

De uitslagen:

G.Santen- D. Oude Egberink 0-2

P.van Esch- Y. Wong 0-2

J.Moorman- N. Rosink 0-2

M.Hagreis- B. Venneker 2-0

F.Olthof- J. Koerselman 0-2

Reacties zijn gesloten.