Knappe winst voor Nico Rosink.

Onderlinge en bondswedstrijden voor de Bornse dammers op de vrijdagavond , locatie Twijnerstraat 6.

De partij voor de onderlinge tussen Yuen Wong en Willem Buschers was snel afgelopen. Al in de opening liep Willem in een damcombinatie. Freddy Olthof speelde tegen Dexter Oude Egberink. Freddy stond met een schijf voor lange tijd op winst. Eén kansje op remise kreeg Dexter en daar maakte hij optimaal gebruik van. Gerrit Bosch kon een damzet nemen tegen Jan Koerselman , maar deze zou dan weer afgenomen worden voor gelijkspel. Verder was er sprake van een goede en evenwichtige partij die daarom ook werd afgesloten met een puntendeling. Michiel Hagreis kreeg  positionele problemen tegen Nico Rosink, en dat werd op knappe wijze afgestraft. Voor de provinciale competitie speelde het Bornse team tegen een sterk team van Witte van Moort uit Westerhaar. Het werd een ongelijke strijd die door de Westerhaarders met 8-0 werd gewonnen. Bart Venneker vergreep zich op bijzondere wijze aan de stand. In een vlaag van plotselinge en totale damblindheid gaf hij pardoes drie schijven weg. Hans van der Zon kwam al snel een schijf achter en verloor. Ook Tonnie Keijzer verloor zijn partij. Jos Moorman kwam nog wel op dam maar moest buigen voor de overmacht aan materiaal van zijn tegenstander.

Uitslagen onderlinge:

D.Oude Egberink- F. Olthof 1-1

J.Koerselman- G.Bosch 1-1

N.Rosink- M. Hagreis 2-0

Y.Wong- W.Buschers 2-0

Comments are closed.