Uitstekende vorm Jan Koerselman.

Jan Koerselman verkeert in een uitstekende vorm.

Hij speelde een foutloze partij tegen Yuen Wong. Het werd remise en dat was pas het eerste puntverlies van Yuen in de onderlinge. Freddy Olthof en Hans van der Zon speelden gelijk op, het werd remise maar in het eindspel kon Hans winnen door een drie om drie oppositie op het bord te brengen , maar dat werd niet gezien. Bart Venneker kreeg de kans om schijfwinst te forceren tegen Gerrit Bosch, maar dat gebeurde niet en Gerrit boekte uiteindelijk een mooie positionele winst. Willem Buschers werd opgesloten door Nico Rosink en die liet zijn “prooi” niet meer ontsnappen. Jos Moorman en Gerard Santen speelden een gelijkwaardige partij totdat Jos zich vergreep aan de stand . Hij liep in een damcombinatie.

Op de zaterdag speelde het landelijke team een thuiswedstrijd tegen Roden/Leek. Met de nipte 9-7 overwinning kreeg het team weer wat kleur op de wangen. Michiel Hagreis won zijn klassieke partij maar Anton Jurg raakte het spoor bijster in een lastig eindspel. Nico Rosink won het eindspel met een meerslag finesse en Jan Koerselman ging naar de winst met een simpel slagje. Roelof Jan de Haan stond lastig in een gebonden positie en miste de remise. In een juweel van een partij miste Johan Essink een paar keer de fraaie winst in een ingewikkelde positie en het werd remise. Frank Krijnen speelde op foutloze wijze richting puntendeling en dat was genoeg voor de team overwinning.

Reacties zijn gesloten.