Fraaie combi voor Nico Rosink

Nico Rosink won mooi van Hans van der Zon met een fraaie en diepe combinatie.

Gerrit Bosch had last van een topzware linkervleugel en liep uiteindelijk vast en Johan Essink profiteerde maximaal. Bart Venneker won een schijf en daarna ook de partij tegen Dexter Oude Egberink.  Freddy Olthof en Willem Buschers speelden een ingewikkelde klassieke partij. Willem combineerde naar de damlijn en de winst kon hem niet meer ontgaan. Michiel Hagreis kwam een schijf voor tegen Jos Moorman ,het werd een lange partij, Michiel miste verschillende keren de winst en Jos wist uiteindelijk nog de remise haven te bereiken.

Het landelijke team reisde af naar het Noorden om te spelen tegen het sterke Oerterp/Drachten. Het werd een historische nederlaag voor het Bornse team. Er werd met 14-2 verloren. Anton Jurg speelde probleemloos remise, de remise van Michiel Hagreis kwam moeizaam tot stand en de overige zes partijen werden allemaal verloren. Jos Moorman leek ook af te stevenen op een puntendeling maar in een dunne stand ging hij alsnog in de fout.

Uitslagen onderlinge:

D.Oude Egberink- B.Venneker 0-2

J.Moorman- M.Hagreis 1-1

G,Bosch- J. Essink 0-2

J.Koerselman- H. de Lange 1-1

N.Rosink- H. van der Zon 2-0

F.Olthof- W.Buschers 0-2

Reacties zijn gesloten.