Knappe remise voor Hans van der Zon.

Blikvanger in de onderlinge competitie was de partij tussen de nummers een en twee van de ranglijst , Yuen Wong en Nico Rosink.

Het ging lang gelijk op maar tegen het eindspel werd Nico het slachtoffer van een venijnige finesse. De overwinning van Michiel Hagreis kreeg al snel gestalte. Hij won overtuigend van Dexter Oude Egberink. Willem Buschers speelde weer een interessante partij. Zoals altijd gaat hij onverschrokken te werk en ditmaal was zijn tegenstander Gerard Santen. Het ging lang gelijk op totdat Gerard zich aan de stand vergreep. Hij werd het slachtoffer van een lichte combinatie. Er was ook een teamwedstrijd. Borne mocht het thuis opnemen tegen Nijverdal die ondanks de slechte weersomstandigheden toch waren afgereisd naar Borne. Bart Venneker kwam al snel in een opsluiting terecht en werd ook nog het slachtoffer van een damcombinatie. Jos Moorman werd geconfronteerd met een vervelende dreiging en moest de pijp aan Maarten geven. Jan Koerselman leek hard op weg om remise te spelen maar werd het slachtoffer van een lichte combinatie. Hans van der Zon speelde een foutloze partij tegen een sterke tegenstander en bereikte een knappe puntendeling. Al met al toch een duidelijke 7-1 nederlaag.

Uitslagen onderlinge:

G.Santen- W.Buschers 0-2

Y.Wong- N.Rosink 2-0

M.Hagreis- D.Oude Egberink 2-0

Reacties zijn gesloten.