Winst voor dam-team

Een teamwedstrijd op de zaterdag, thuis tegen Lelystad.

Al snel was er een eerste winst partij. Nico Rosink deed dat op combinatieve wijze. Frank Eektimmerman kwam een schijf voor , maar de stand kon nog tot een puntendeling leiden, maar zijn tegenstander hield het hoofd niet koel en Frank won alsnog. Johan Essink was een maatje te groot voor zijn tegenstander en won comfortabel. Stabiele remises waren er voor Anton Jurg en Roelof Jan de Haan. Ook was er een puntendeling voor Jan Koerselman ,nadat hij was ontsnapt aan een nederlaag. De partij van Gertjan Kolsté was ingewikkeld en was met wisselende kansen. Gertjan had kunnen winnen maar dat werd niet gezien en hij raakte de grip op het centrum kwijt en verloor uiteindelijk nog. Michiel Hagreis speelde weer solide en dat leidde uiteindelijk tot een puntendeling. Een mooie 10-6 overwinning en het team klom een paar plaatsen op de ranglijst.

Reacties zijn gesloten.