Hans van der Zon , goed in vorm.

Hans van der Zon verkeert in een goede vorm.

Ditmaal forceerde hij de winst tegen Gerard Santen. Willem Buschers won van Dexter Oude Egberink ,maar dat had ook zomaar andersom kunnen zijn. Dexter miste een combinatie die hem twee schijven winst zou hebben op geleverd. Jan Bosch miste een fraaie winnende combi en daarna was er een goede stand voor Peter van Esch maar uiteindelijk werd het remise. Nico Rosink won door middel van een grote ruil die de rechtervleugel van tegenstander Gerrit Bosch drastisch uitdunde. Yuen Wong won alweer, ditmaal deed hij dat in een ingewikkelde partij tegen Michiel Hagreis. Bart Venneker won verdiend van Arie Hanegraaf , nadat deze nog wel een remise kansje had gemist in het eindspel. Jos Moorman maakt een foutje tegen Tonnie Keijzer en dat werd afgestraft. Voor de analyses klik op de link: https://www.tdambase.com/sharedgames/game.php?p=1b6rH7TueBiae2bvaekzMUvHgpOq8NM7

De uitslagen:

G.Santen- H. van der Zon 0-2

D.Oude Egberink- W. Buschers 0-2

P.van Esch- J. Bosch 1-1

J.Moorman- T.Keijzer 0-2

G.Bosch- N.Rosink 0-2

M.Hagreis- Y.Wong 0-2

J.Essink- L.Springer 0-2

B.Venneker- A.Hanegraaf 2-0

Comments are closed.