Het fenomeen damblindheid.

Zo af en toe worden spelers geconfronteerd met het fenomeen damblindheid.

De partij tussen Jos Moorman en Bart Venneker ging gelijk op totdat Bart een mooie wending dacht te zien. Hij gaf pardoes twee schijven weg en kon meteen opgeven. Ook de partij tussen Leo Springer en Henk de Lange stevende rechtstreeks af op een puntendeling totdat Leo zich vergreep aan de stand. Ook hij kon het meteen opgeven. Met een klemzet dwong Peter Van Esch schijfwinst af en daarna kwam Dexter Oude Egberink er niet meer aan te pas. Met een fraaie combinatie won Michiel Hagreis een schijf en langzaam maar zeker duwde hij Willem Buschers over het “randje van de afgrond”. Een “gokje” van Jan Bosch pakte verkeerd uit en Hans van der Zon combineerde fraai naar de winst. Nico Rosink verkreeg een positioneel superieure stelling tegen Gerard Santen en met een combi besliste hij de partij. Het ging best wel goed met de stand van Gerrit Bosch , maar in een lang eindspel liet hij zich uiteindelijk toch in de luren leggen door een getruct  spelende Yuen Wong. Voor de analyses klik op de link:https://www.tdambase.com/sharedgames/game.php?p=ehibWMA39EaJDWYdJfwLkyaolwdC5UES

De uitslagen:

D.Oude Egberink- P.van Esch 0-2

L.Springer- H. de Lange 0-2

W.Buschers- M.Hagreis 0-2

J.Moorman- B.Venneker 2-0

H.van der Zon- J.Bosch 2-0

N.Rosink- G.Santen 2-0

Y.Wong- G.Bosch 2-0

Comments are closed.