Winst voor “underdog” Gerard Santen.

Een levendige onderlinge op de vrijdagavond met als toetje een bondswedstrijd op de zaterdag.

De “sterke” dammers zijn lang niet altijd zo ongenaakbaar zoals wellicht menigeen denkt. Leo Springer liep in een damcombinatie tegen Gerard Santen. Enigszins verrast incasseerde Gerard de volle winst. En dan Nico Rosink. Als torenhoge favoriet begon hij aan zijn partij tegen Arie Hanegraaf. Maar Arie kreeg zomaar de kans om toe te slaan met een verpletterende damcombi, maar dat werd niet gezien en Nico won zijn partij toch nog overtuigend. Een door de wol geverfde Gerrit Bosch kwam in een verloren stand terecht tegen underdog Loes Grooters maar dat werd niet gezien en Gerrit won alsnog. Ook Peter van Esch begon als favoriet aan zijn partij tegen Willem Buschers, hij kreeg de kans op winst maar zag het niet en na heel wat gepeins bereikte Willem een verdiende puntendeling. Kampioen Yuen Wong won wel van Hans van der Zon maar ook dat ging niet van een leien dakje.

Op de zaterdag naar het hoge Noorden om te spelen tegen de reserves van Fryslân. Michiel Hagreis liep in een venijnig zetje en kon opgeven. Frank Krijnen liep in een damcombi en verloor ook. Matthijs van Hofwegen won in het eindspel nadat zijn tegenstander de remise uit handen gaf. Anton Jurg  had beet maar gaf zijn tegenstander nog even de kans om te ontsnappen, maar die zag dat niet en Anton won alsnog. De overige partijen werden remise en dat leidde tot een 8-8 gelijkspel.

Uitslagen onderlinge:

J.Bosch- J. Moorman 1-1

L.Springer- G.Santen 0-2

A.Hanegraaf- N.Rosink 0-2

G.Bosch- L.Grooters 2-0

M.Hagreis- T.Keijzer 1-1

Y.Wong- H. van der Zon 2-0

W.Buschers- P.van Esch 1-1

Reacties zijn gesloten.