Bronzen medaille voor Yuen Wong.

Jos Moorman speelde een goede aanvals-partij.

Hij werd daarbij wel geholpen door een terug ruilende Gerard Santen en Jos won overtuigend. Hans van der Zon liep in een doorbraak combinatie en Johan Essink ging comfortabel naar de winst. Jan Bosch hanteerde weer eens een betonnen en foutloze damstijl en Nico Rosink moest genoegen nemen met remise. Yuen Wong won een bronzen medaille bij het Nederlands kampioenschap sneldammen en in de onderlinge competitie maakt hij al jaren  de dienst uit. Tegenstander Gerrit Bosch dacht een grote ruil te maken maar kwam daarbij een schijf achter en kwam er niet meer aan te pas. Fons ten Broeke stond dik op winst tegen Dexter Oude Egberink maar maakte het karwei niet af en er kwam uiteindelijk een remise eindspel op het bord, maar Dexter haalde dam op het verkeerde veld en verloor alsnog. Bart Venneker combineerde fraai naar dam maar dat bleek niet winnend te zijn , maar het vervolg werd door Arie Hanegraaf niet correct gespeeld en de winst ging toch nog naar Bart. Een schijf voorkomen en dan nog verliezen, dan zijn de druiven zuur ,het overkwam Willem Buschers. Hij kwam een schijf voor tegen Peter Behrens maar raakte het spoor bijster in het doolhof aan varianten en de stand werd weer gelijk. Het dunne standje wat overbleef was remise maar Willem verloor zelfs nog. “Ik heb hard geknokt” verklaarde Peter naderhand.

De uitslagen:

G.Santen- J.Moorman 0-2

J.Essink- H. van der Zon 2-0

N.Rosink- J.Bosch 1-1

D.Oude Egberink- F. ten Broeke 0-2

Y.Wong -G.Bosch 2-0

B.Venneker- A.Hanegraaf 2-0

W.Buschers- P.Behrens 0-2

Comments are closed.