Peter Behrens speelt sterk.

Dammen met de vakantie in zicht.

Een klein opbouwfoutje van Johan Essink in een ingewikkelde opening was voor Yuen Wong voldoende om maximaal te profiteren en zijn zoveelste overwinning werd daarmee een feit. Gerard Santen werd teruggedrongen door een sterk spelende Peter Behrens, die vervolgens verzuimde om het karwei af te maken. Peter kon een damcombinatie op een heel voordelige manier nemen maar zag dat anders en na wederzijds  dam halen werd besloten om de punten te delen. Bart Venneker boekte een royale overwinning op Dexter Oude Egberink en Leo Springer won vlot van Willem Buschers. Arie Hanegraaf stond verloren tegen Loes Grooters ,die zich nogal vrede lievend toonde in de afronding en het werd remise. De partij tussen Henk de Lange en Gerrit Bosch stond in het teken van een klassieke spel opbouw en de geheel gelijk opgaande strijd werd afgesloten met een onvermijdelijke puntendeling.

De uitslagen:

G.Santen- P.Behrens 1-1

J.Essink- Y. Wong 0-2

D.Oude Egberink- B.Venneker 0-2

L.Springer- W.Buschers 2-0

A.Hanegraaf- L.Grooters 1-1

G.Bosch- H. de Lange 1-1

Comments are closed.