Sneldamkampioenschap

Het sneldam-kampioenschap. De beperkte bedenktijd. Voor sommigen pakt dat gunstig uit. Maar niet voor iedereen. Het ijlings zetten met nog maar een paar seconden op de klok leverde soms hectische taferelen op.

Yuen Wong en Michiel Hagreis kunnen er goed mee omgaan. Ze werden respectievelijk eerste en tweede in de A-groep. Yuen Wong won al zijn partijen. Johan Essink werd eerste in de B-groep. De tweede plaats was voor Gerard Santen. Ayla Plat speelde een sterk toernooi. Ze werd eerste in de C-groep en eindigde boven een aantal zeer geroutineerde spelers. Tweede in de C-groep werd Willem Buschers. Voor de prijzen moeten de spelers nog het nodige geduld oefenen. Deze worden uitgereikt tijdens de ledenvergadering en dan is het al eind augustus. Wie de volledige eindstand wil zien die kan dat vinden onder het kopje “Onderlinge” en dan onder “Sneldamkampioenschap 2021-2022”.

Reacties zijn gesloten.