Loes Grooters weerde zich knap.

Bij de Bornse Dam Vereniging is de onderlinge weer van start gegaan.

Jelle Jepma nam de tijd om over zijn zetten na te denken en hij hield het lang vol tegen Jos Moorman, maar uiteindelijk gaf de routine van Jos toch de doorslag. De partij tussen Jan Bosch en Henk de Lange begon geruisloos en eindigde al spoedig net zo geruisloos in remise. Michiel Hagreis bouwde een sterke centrumstand op , geduldig ontmantelde hij de taaie verdediging van Hans van der Zon. Met sterk positioneel spel bracht Johan Essink Peter van Esch in de problemen. Hij besliste de partij met een fraaie combinatie.

Loes Grooters speelde tegen meervoudig kampioen Yuen Wong.  Zij moest meer dan 500 rating punten overbruggen maar daar was weinig van te merken. Zij speelde haar favoriete openingsspel en weerde zich uitstekend en aanvankelijk kreeg Yuen daar totaal geen vat op. Pas tegen het eindspel kreeg Yuen wat voordeel. Loes kreeg enkele kansen om remise te maken maar dat was lastig te zien. Pas na een ware marathon partij wist Yuen uiteindelijk toch te winnen. Nico Rosink was op zoek naar avontuur tegen Fons ten Broeke maar dat leverde hem een lastige stand op. Hij kreeg de kans om zich uit de lastige positie te ruilen en in het verdere verloop wist hij uiteindelijk nog vrij overtuigend de partij naar zich toe te trekken. Na een lange partij maakte Bart Venneker toch nog een foutje in het eindspel en Marinus Bosman profiteerde daarvan.

De uitslagen:

J.Moorman- J.Jepma 2-0

D.Oude Egberink- A.Hanegraaf 0-2

N.Rosink- F. ten Broeke 2-0

L.Grooters- Y.Wong 0-2

H.de Lange- J.Bosch 1-1

P.van Esch- J. Essink 0-2

M.Bosman- B. Venneker 2-0

M.Hagreis- H. van der Zon 2-0

Comments are closed.