Marinus Bosman in de schijnwerpers.

Diepe overpeinzingen leidden tot prachtig spel aan een rustige tafel.

 Geruisloos en bijna onopgemerkt waren Marinus Bosman en Bart Venneker bezig met een prachtige partij. Marinus had de overhand en kon het zich nog permitteren om een fraaie damcombinatie te missen maar op zijn beurt had Bart plotsklaps de kans om met een zeer verassende combinatie de partij in zijn voordeel te beslissen maar dit werd door beide spelers niet gezien. Uiteindelijk was het positionele surplus van Marinus voldoende om de partij naar zich toe te trekken. Willem Buschers streed met open vizier tegen kampioen Yuen Wong die met veel machtsvertoon de partij naar zich toe trok. Loes Grooters kwam na een goed begin wel erg gebonden te staan en met een krachtzet beroofde Michiel Hagreis haar van al haar mogelijkheden. Na wat zeldzame startproblemen  gingen Arie Hanegraaf en Marinus Freriks uiteindelijk richting een puntendeling. Peter Behrens zat met vreedzame bedoelingen achter had dambord. Hij gaf een stand die nog wel degelijk perspectieven bood, remise, en Jelle Jepma maakte dankbaar gebruik van dat aanbod. Henk de Lange en Jan Koerselman gingen lange tijd op tamelijk vreedzame wijze gelijk op. Henk kreeg wel iets voordeel maar dat was niet voldoende om te winnen. Gerard Santen kreeg genoeg kansen om te winnen maar uiteindelijk liet hij Dexter Oude Egberink nog ontsnappen naar een puntendeling. Met de remisehaven in zicht liet Gerrit Bosch zich toch nog de kaas van het brood eten door Nico Rosink.

De uitslagen:

H.de Lange –J.Koerselman 1-1

B.Venneker- M.Bosman 0-2

M.Hagreis- L.Grooters 2-0

W.Buschers- Y. Wong 0-2

N.Rosink- G.Bosch 2-0

M.Freriks- A.Hanegraaf 1-1

G.Santen- D.Oude Egberink 1-1

J.Jepma- P.Behrens 1-1

Reacties zijn gesloten.