Yuen Wong kampioen!

Yuen Wong werd voor de elfde keer kampioen van de Bornse Dam Vereniging!

Hij forceerde al snel schijfwinst tegen Jan Bosch die er daarna niet meer aan te pas kwam. Goede tweede Nico Rosink bleef steken op een puntendeling tegen een degelijk spelende Michiel Hagreis. Peter Behrens ging door op het goede pad. Ditmaal won hij van Marinus Freriks. Met een meerslag finesse won Peter van Esch een schijf tegen Jan Koerselman. Het werd een overtuigende overwinning voor de goed in vorm zijnde Peter. Loes Grooters kwam een schijf achter tegen Tonnie Keijzer . Loes zette de hakken in het zand en Tonnie moest nog secuur spelen om de winst veilig te stellen. Gebrek aan concentratie was er de oorzaak van dat Henk de Lange verzuimde om een drie om drie dam te nemen tegen Leo Springer. Een aantal zetten later was Henk wel bij de les maar Leo kennelijk nog niet en zo werd het toch nog een snelle overwinning voor Henk. Jos Moorman liet zich foppen door de ervaring en degelijkheid van Gerrit Bosch en Marinus Bosman was toch een maatje te groot voor Arie Hanegraaf. In een wisselvallige partij kreeg Fons ten Broeke de overhand in het eindspel maar hij maakte een ernstige fout en zo gingen beide punten naar een fortuinlijke Bart Venneker. In een lange en spannende partij kreeg Jelle Jepma in het eindspel de kans om te winnen, maar hij miste de finesse en zo kon Dexter Oude Egberink alsnog een puntendeling realiseren.

De uitslagen:

D.Oude Egberink- J.Jepma  1-1

 L.Springer- H.de Lange 0-2

L.Grooters- T Keijzer 0-2

F.ten Broeke- B.Venneker 0-2

Y.Wong- J.Bosch 2-0

A.Hanegraaf- M.Bosman 0-2

P.Behrens- M.Freriks 2-0

P.Van Esch- J.Koerselman 2-0

N.Rosink- M.Hagreis 1-1

G.Bosch- J.Moorman 2-0

Comments are closed.