Jan Bosch laat zich meeslepen.

Fons ten Broeke won al snel van Dexter Oude Egberink en Willem Buschers profiteerde maximaal van een foutje van Jelle Jepma.

 Jan Bosch had spijt omdat hij zich in een gewonnen stand liet meeslepen in het hoge tempo van Leo Springer. Nergens voor nodig en nu werd het nog remise. Loes Grooters verzuimde het om een vernietigende damcombinatie uit te voeren tegen Marinus Freriks. Op dezelfde zet nam zij een andere damcombinatie die ook Marinus een dam opleverde met gelijkwaardig spel. Maar uiteindelijk wist Loes nog wel te winnen. Hans van der Zon maakte sterke omtrekkende bewegingen en de dreigingen groeiden Gerard Santen uiteindelijk boven het hoofd. In een interessant en gelijkwaardig treffen manoeuvreerden Peter van Esch en Tonnie Keijzer naar een puntendeling. Het sterke spel van Johan Essink werd Marinus Bosman uiteindelijk te machtig. Gerrit Bosch weerde zich heldhaftig maar het sterke centrumspel van Yuen Wong gaf uiteindelijk de doorslag. Alle damschijven waren al lang weer in de doosjes , behalve bij Henk de Lange en Nico Rosink. Henk moest offeren in het eindspel maar dat was nog goed genoeg om het op remise te houden. Na alle successen van de afgelopen jaren maakt Yuen Wong nog steeds een gretige indruk. Nog een maand te gaan en Yuen  gaat aan kop met een redelijk gerust stellende marge.

De uitslagen:

M.Bosman- J.Essink 0-2

L.Springer- J.Bosch 1-1

L.Grooters- M.Freriks 2-0

H.de Lange- N.Rosink 1-1

F.ten Broeke- D.Oude Egberink 2-0

Y.Wong- G.Bosch 2-0

T.Keijzer- P.Van Esch 1-1

H.van der Zon –G.Santen 2-0

J.Jepma- W,Buschers 0-2

Comments are closed.