Twente Cup was groot succes.

Het toernooi om de Twente Cup is een jaarlijkse traditie.

Ditmaal werd het in Borne gehouden. De beste vier spelers van DC Amelo, BDV Borne ,EDC Enschede en Twente’s Eerste uit Hengelo streden om de  Twente Cup en de overige spelers werden ingedeeld in poules. Na een spannende strijd werd Almelo Kampioen met 5 punten Borne werd tweede met 4 ,EDC derde met 3, en Twente’s Eerste moest genoegen nemen met de laatste plaats. Goede scores waren er o.a. voor Gerrit Bosch en Paul van de Veen.

Groep 5 werd gewonnen door Henk de Lange. Groep 6 werd gewonnen door Ludwig Munnink. Groep 7 werd gewonnen door Peter Behrens die verrassend sterk terug kwam na een periode van afwezigheid. Groep 8 werd gewonnen door Dexter Oude Egberink die de laatste tijd goed bezig is.

Reacties zijn gesloten.