Hans van der Zon verkeert in een goede vorm.

Hans van der Zon verkeert in een goede vorm. Met zijn degelijke speelstijl hield hij Michiel Hagreis probleemloos op remise.

Marinus Bosman won royaal van Arie Hanegraaf , die moest offeren na een splijtende doorbraak en Marinus Freriks kon het niet bolwerken tegen Gerard Santen. Willem Buschers ging mee in het hoge tempo van Dexter Oude Egberink en maakte daardoor de nodige foutjes maar omdat Dexter dat ook deed werd het nog wel een spannende aangelegenheid , van uit het niets had Dexter op het laatst nog een verrassende remise op het bord kunnen toveren maar Willem won uiteindelijk wel. Gerrit Bosch en Bennie Vetketel speelden een prachtige partij waarbij de stand helemaal in mekaar geschoven werd. Gerrit verzuimde eerst nog een fraaie vast loper maar zijn tweede kans benutte hij wel en Bennie liep vast waarbij de dam die hij tegen kreeg al niets meer uitmaakte voor het uiteindelijke resultaat. Maar in dit geval ook applaus voor de verliezer voor al het moois wat weer op het bord getoverd werd. Ook het spel van Loes Grooters laat het hart van de ware liefhebber sneller kloppen. Onverschrokken bouwde zij een fraaie stand op. Maar het geduld van Jan Bosch werd uiteindelijk toch beloond omdat Loes de weg kwijt raakte in haar eigen fraaie creaties. Een verraderlijke doorbraak besliste de strijd in Jans voordeel. Bart Venneker ging nogal optimistisch naar het kerkhof veld maar Peter van Esch strafte dat hardhandig af. Jos Moorman zette tegenstander Fons ten Broeke op slag en met het zo verkregen tempo combineerde Jos naar dam en het verzet van Fons ten Broeke kon niets meer aan het uiteindelijke resultaat veranderen. Het landelijke bekerteam speelde tegen Witte van Moort. Al bij binnenkomst bleek dat de bezoekers alle kanonnen gemobiliseerd hadden. Voor Borne scoorden Yuen Wong en Gertjan Kolsté nog wel een remise maar Tonnie Keijzer en Leo Springer gingen ten onder in het superieure geweld.

Uitslagen onderlinge:

M.Bosman- A.Hanegraaf 2-0

J.Bosch- L. Grooters 2-0

F.ten Broeke- J.Moorman 0-2

B.Venneker- P. van Esch 0-2

W.Buschers- D.Oude Egberink 2-0

G.Santen- M.Freriks 2-0

H.van der Zon- M.Hagreis 1-1

G.Bosch- B. Vetketel 2-0

Comments are closed.