Jos Moorman verrast.

Met een fraaie damcombinatie won Jos Moorman van Leo Springer.

 De routine van Hans van der Zon gaf de doorslag in zijn partij tegen Arie Hanegraaf. Dexter Oude Egberink maakt vorderingen, hij won overtuigend van Jelle Jepma. Gerard Santen bezondigde zich aan een klassiek fenomeen, hij liep in een bomzet en kwam een schijf achter en de winst ging naar Gerrit Bosch. Loes Grooters en Willem Buschers speelden tegen elkaar en dat is precies de juiste cocktail die garant staat voor een fraaie partij. Al snel had Willem een fraaie damcombinatie uit kunnen voeren maar beide vizieren stonden nog niet op scherp. In het verdere verloop miste Loes nog een fraaie combinatie, maar met al haar routine kreeg zij nog een herkansing en dat werd uiteindelijk wel verzilverd. Jan Bosch stond wat gedrukt tegen Yuen Wong, maar of dat de aanleiding was voor de misgreep van Jan ? Het zou zomaar kunnen. Door de kennelijk afschrikwekkende reputatie die Yuen heeft , lijkt het er op dat hij daardoor menig punt in de schoot geworpen krijgt.

 Het leek er op dat Fons ten Broeke spoken zag die in werkelijkheid nergens te bekennen waren. In een dunne stand leek hij rechtstreeks op remise af te stevenen maar uiteindelijk ging Jan Koerselman toch met beide punten aan de haal. Marinus Bosman en Henk de Lange speelden een interessante partij met allerlei fraaie mogelijkheden. Henk miste al vrij snel een fraaie combinatie en na de nodige manoeuvres en hergroeperingen ging Henk na een wederzijdse doorbraak toch met de overwinning strijken. Voor de provinciale beker werd op de dinsdag in Enschede een wedstrijd afgewerkt. Jos Moorman en Jan Koerselman wonnen hun partij waarbij de degelijke centrum opvatting van laatstgenoemde de doorslag gaf. Bart Venneker en Henk de Lange speelden remise. Henk de Lange speelde een partij met wisselende kansen en dat had op het laatst zomaar verkeerd af kunnen lopen. Nu won Borne met 6-2 en kan verder bekeren.

Uitslagen onderlinge:

J.Bosch-Y.Wong 0-2

L.Springer- J.Moorman 0-2

L.Grooters- W.Buschers 2-0

H. de Lange- M.Bosman 2-0

F,ten Broeke- J.Koerselman 0-2

H.van der Zon- A.Hanegraaf 2-0

J.Jepma- D.Oude Egberink 0-2

G.Bosch- G. Santen 2-0

Comments are closed.