Marathon partij Tonnie en Michiel.

Een clubavond met een goede opkomst.

Bart Venneker kwam een schijf achter tegen Yuen Wong die er daarna geen gras meer over liet groeien en al snel de beide punten kon binnen hengelen. Jelle Jepma kwam een schijf achter via combinatie en daarna maakte Jan Koerselman het karwei bekwaam af. Jos Moorman en Hans van der Zon gingen gelijk op in een klassiekje totdat Hans zich danig vergiste en onmiddellijk moest opgeven. Peter van Esch tegen Gerrit Bosch was een prachtige partij met wisselende kansen. De partij eindigde abrupt nadat Peter remise aanbood in een voor hem gewonnen positie. Johan Essink forceerde een doorbraak tegen Freddy Olthof en won uiteindelijk het eindspel. Henk de lange kwam vanuit een hekstelling een schijf voor tegen Willem Buschers. Henk liep nog in een combinatie maar won toch omdat alles goed stond. Tonnie Keijzer tegen Michiel Hagreis werd een echte marathon partij die tot op het bot werd uitgevochten in een lang eindspel. Wat eerder in de partij had Michiel voordeel kunnen verkrijgen maar dat werd niet gezien en uiteindelijk werd het een puntendeling.

De uitslagen:

Y.Wong- B. Venneker 2-0

J.Moorman – H. van der Zon 2-0

P.van Esch- G. Bosch 1-1

T.Keijzer- M. Hagreis 1-1

W.Buschers- H. de Lange 0-2

F.Olthof- J. Essink 0-2

J.Jepma- J. Koerselman 0-2

Reacties zijn gesloten.