“Gehavend” team verliest.

Voor de onderlinge won Yuen Wong van Michiel Hagreis in een zeer ingewikkelde klassiek-achtige partij.

Nico Rosink kwam in een ingewikkeld geheel sterk opzetten tegen Gerrit Bosch en die kon de nederlaag niet meer voorkomen. Loes Grooters speelde haar geliefde randspel en dat leidde tot interessante taferelen. Johan plaatste een plakker en Loes beantwoordde dat met een tegenplakker. Johan zag niet dat hij vervolgens haar dam kon afnemen en met de puntendeling kwam Loes goed weg. Freddy Olthof had een vastloper tegen Jos Moorman. In een dunne stand verloor Jelle Jepma na een misrekening ,van Bart Venneker. Hans van der Zon gaf het eindspel tegen Jan Koerselman remise , maar Hans had wel degelijk kunnen winnen via een fraaie finesse. Op de zaterdag reisde het eerste team niet in de sterkste opstelling af naar Dokkum en dat leidde tot een verdiende 9-7 nederlaag. Gertjan Kolsté won via een damcombi , Nico Rosink won schijf en partij vanuit een goede stand, maar daarmee was de koek wel op. Roelof Jan de Haan verloor een zeven om zeven stand en Jan Koerselman verloor na een doorbraak van zijn tegenstander. Eit Veenstra verloor, hij zag niet dat hij zich kon redden via een verrassend offer. Frank Krijnen haalde remise nadat hij verloren had gestaan.

Reacties zijn gesloten.