De leeuwenmoed van Willem Buschers.

Partijen met een duizeling wekkende moeilijkheidsgraad.

Daar was sprake van in de partij tussen Nico Rosink en Gerard Santen. Gerard had kunnen winnen met een zeer verrassende en ingewikkelde damcombinatie maar dat werd niet gezien. Met sterk spel zette Nico zijn tegenstander vervolgens volledig vast. Inmiddels had routinier Gerrit Bosch al gewonnen van Freddy Olthof. Loes Grooters is de laatste tijd bezig met een indrukwekkende opmars. Jelle Jepma had een goede stand tegen Loes Grooters maar door een opbouw foutje kwam hij een schijf achter en kreeg geen kans meer op herstel. Tonnie Keijzer tegen Willem Buschers was een boeiende partij met wisselende kansen. Willem Buschers kreeg twee keer de kans om te winnen met een fraaie doorbraak combi maar verzuimde dat. Met sterk spel kwam Tonnie een schijf voor en stond gewonnen maar de leeuwenmoed en vechters mentaliteit van Willem leverde hem toch nog een punt op. Peter van Esch speelde een degelijke partij tegen Yuen Wong , die een damcombi in de stand vlocht om zo te proberen om zijn tegenstander alsnog te verschalken. En dat gebeurde prompt. Op kundige wijze forceerde Michiel Hagreis schijfwinst of een damcombi tegen Jos Moorman. Jos zag het gevaar niet en werd geconfronteerd met een acute damdreiging en gaf op. In zijn partij tegen Jan Koerselman had Bart Venneker last van een hangende schijf. Bij het sluiten van een cruciaal veld werd hij verrast door een damcombi.

De uitslagen:

Y.Wong- P. van Esch 2-0

J.Moorman- M. Hagreis 0-2

L.Grooters- J. Jepma 2-0

T.Keijzer- W. Buschers 1-1

N.Rosink- G. Santen 2-0

B.Venneker- J. Koerselman 0-2

G.Bosch- F. Olthof 2-0

Reacties zijn gesloten.