Jan Bosch kan heel goed wachten.

Geduld wordt beloond. Jan Bosch kan heel goed wachten.

Geduldig speelde hij zijn zetten zonder al te nadrukkelijk aan te dringen. Bart Venneker hield het lang vol maar ging uiteindelijk toch in de fout. Ook Loes Grooters is een speelster die heel rustig en weloverwogen haar zetten op het bord brengt. Maar tegenstander Dexter Oude Egberink is nogal vlot met het bedenken van zijn zetten. Hij kwam een schijf achter en vervolgens nog een en toen was er geen houden meer aan. Na een opbouw foutje van Leo Springer kwam Nico Rosink een schijf voor en vervolgens wist hij  het ver opgedrongen kleinood succesvol te verdedigen en ging vervolgens nog redelijk comfortabel richting winst. Peter Behrens was succesvol in zijn onderonsje met Fons ten Broeke. Arie Hanegraaf werd het slachtoffer van een damcombinatie tegen Willem Buschers. Omdat Willem het vervolg niet optimaal behandelde  was er daarna nog wel herstel mogelijk maar dat werd niet gezien. Michiel Hagreis speelde tegen meervoudig kampioen Yuen Wong en deed dat op nauwkeurige wijze. Er was geen speld tussen te krijgen en uiteindelijk werden de punten gedeeld.

De uitslagen:

L.Grooters- D.Oude Egberink 2-0

N.Rosink- L.Springer 2-0

Y.Wong- M.Hagreis 1-1

B.Venneker- J.Bosch 0-2

F.ten Broeke- P.Behrens 0-2

A.Hanegraaf- W.Buschers 0-2

Comments are closed.