Bekerwinst Yuen Wong

De avond stond vooral in het teken van de halve finale voor de beker.

 Een strijd tussen de nummers 1 en 2 ,Yuen Wong en Nico Rosink. Het ging volkomen gelijk op en een sneldam partij moest de beslissing brengen en deze werd gewonnen door Yuen. Voor de onderlinge werden ook een aantal partijen gespeeld. Jan Bosch tegen Johan Essink werd volkomen gelijkwaardig remise.  Peter Behrens won royaal van Dexter Oude Egberink, maar dat had ook zomaar anders kunnen lopen. Deze partij werd in een sneltreinvaart afgewerkt. Michiel Hagreis won al in de opening een schijf maar verzuimde om de druk er goed op te houden. In een dunne stand vond Leo Springer nog een geitenpaadje naar de remise. Arie Hanegraaf miste een winnende damcombi en vervolgens miste Gerard Santen de winst waarna Arie fraai combineerde naar de damlijn om het klusje vervolgens netjes te klaren. Tonnie Keijzer brak door naar de damlijn maar Henk de Lange kon het daarna nog vrij eenvoudig remise houden. Gerrit Bosch miste de winst tegen Jos Moorman, maar Jos kreeg daarna de kans om zeer verrassend naar de winst te combineren, maar ook dat werd niet gezien, waarna Gerrit uiteindelijk een lang eindspel tot winst wist te voeren. Bart Venneker tegen Willem Buschers was nogal een wisselvallige partij met wederzijdse fouten en de remise was daarom eigenlijk wel terecht.

Uitslag beker:

Y.Wong-N.Rosink 1-1

Yuen wint het sneldammen.

Uitslagen onderlinge:

G.Santen- A.Hanegraaf 0-2

J.Bosch-J.Essink 1-1

L.Springer- M.Hagreis 1-1

H.de Lange- T.Keijzer 1-1

B.Venneker- W.Buschers 1-1

P.Behrens- D.Oude Egberink 2-0

G.Bosch-J. Moorman 2-0

Comments are closed.