Knappe winst voor Dexter Oude Egberink.

Een mooie herstart van de onderlinge competitie.

Bart Venneker speelde voor de beker en maakte een valse start tegen Peter van Esch, een positioneel lokkertje werd afgestraft met twee schijven verlies en Peter stevende rechtstreeks af op de winst. Voor de onderlinge kwam Dexter Oude Egberink opvallend goed uit de startblokken. Op knappe wijze zette hij Bennie Vetketel vast en boekte daarmee zijn eerste overwinning. Henk de Lange had een goede stand tegen Leo Springer maar die kwam met een verrassend offer waarna al snel werd besloten om de punten te delen. Yuen Wong zette Nico Rosink onder druk en met bijna chirurgische precisie berekende Yuen de weg naar de winst en staat nu comfortabel aan kop van de ranglijst. Het ging best wel goed met Jos Moorman maar helaas liep hij in een damcombinatie en Jan Koerselman maakte dankbaar gebruik van dat buitenkansje. Fons ten Broeke overspeelde zijn hand en kwam twee schijven achter tegen Hans van der Zon. Met zijn agrarische achtergrond is Fons wel gewend om door te ploeteren maar in dit geval leverde dat niks op. Met een mooie combinatie kwam Ayla Plat een schijf voor  tegen Arie Hanegraaf en op bekwame wijze maakte zij het karwei af. In een ingewikkelde partij kreeg Willem Buschers de kans om te winnen met een damcombinatie maar dat werd niet gezien. In een onoverzichtelijke stand ging de winst uiteindelijk naar Gerard Santen.

Uitslag beker:

B.Venneker- P. van Esch 0-2

Uitslagen onderlinge:

H.de Lange- L.Springer 1-1

Y.Wong- N.Rosink 2-0

J.Koerselman- J.Moorman 2-0

F.ten Broeke- H. van der Zon 0-2

A.Hanegraaf- A.Plat 0-4

B.Vetketel- D. Oude Egberink 0-2

W.Buschers- G.Santen 0-2

Comments are closed.