De eindspel-worsteling van Willem Buschers.

De strijd om de tweede plaats is voorlopig beslist in het voordeel van Nico Rosink.

 Michiel Hagreis kreeg te maken met opbouw problemen en kwam al vrij snel een schijf achter en kwam deze tegenslag niet meer te boven. Jos Moorman maakte aangenaam kennis met de zonnige kant van combinatie-land. Hij verschalkte Fons ten Broeke met een leuke damcombinatie. Gerrit Bosch combineerde zich naar een schijf voorsprong tegen Hans van der Zon maar liet zich uiteindelijk nog de kaas van het brood eten want het werd nog remise. In een interessante opsluitings-partij kreeg Gerard Santen de kans om de partij combinatief te beslissen , maar dat werd niet gezien. Er waren ook winstkansen voor Loes Grooters maar door de complexiteit van de stand was dat lastig te zien, en uiteindelijk werden de punten gedeeld.

 Willem Buschers tegen Bennie Vetketel ontaardde in een ware eindspel worsteling. Willem wist zich geen raad met zijn gewonnen positie en verloor uiteindelijk nog door overmacht. Met sterk spel brengt Jan Bosch zijn tegenstanders regelmatig in grote problemen, maar hij heeft ook zijn momenten van concentratie verlies. Hij stond straal gewonnen tegen Leo Springer maar maakte een ernstige fout waardoor Leo nog kon ontsnappen naar een puntendeling. Jelle Jepma kwam een schijf voor tegen Bart Venneker , maar met een wat al te optimistische damcombinatie liet Jelle het nog remise lopen. Arie Hanegraaf tegen Marinus Freriks was een partij met wisselende kansen en leuke mogelijkheden en het werd  uiteindelijk remise.  De partij tussen Jan Koerselman en Tonnie Keijzer werd een langdurige exercitie. Het ging vrijwel gelijk op en alle langdurige overpeinzingen leidden uiteindelijk toch tot een puntendeling.

De uitslagen:

J.Jepma- B.Venneker 1-1

A.Hanegraaf- M.Freriks 1-1

F.ten Broeke- J.Moorman 0-2

L.Grooters- G.Santen 1-1

P.Van Esch- D.Oude Egberink 2-0

M.Hagreis- N.Rosink 0-2

H.van der Zon- G.Bosch 1-1

T.Keijzer- J.Koerselman 1-1

W.Buschers- B.Vetketel 0-2

L.Springer- J.Bosch 1-1

Comments are closed.