De gokjes van Yuen Wong.

Er werd strijd geleverd in een vriendschappelijke sfeer.

De ultieme vredespijp werd gerookt in de partij tussen Michiel Hagreis en Peter van Esch. Er was sprake van een volmaakt evenwicht. Hans van der Zon liep al snel in een damcombinatie tegen Nico Rosink en moest opgeven. Een risicoloos gokje om de kans op winst te vergroten, sommige spelers zijn daar meester in.  Yuen Wong gokte er op dat  tegenstander Jan Koerselman  de oplossing niet zou zien en won een schijf en de partij. Bart Venneker kwam in een lastige klassieke stand terecht en zocht naar een oplossing, maar werd gevloerd door Gerrit Bosch die won met een listig slagje. Willem Buschers stond gewonnen maar was te snel met damhalen en Dexter Oude Egberink bereikte zo toch nog een puntendeling. Peter Behrens en Jos Moorman gingen lange tijd gelijk op maar uiteindelijk trok Jos toch aan het langste eind. Arie Hanegraaf speelde een dappere partij en liet zich opsluiten aan de rechtervleugel. Er ontwikkelde zich een mooie en gecompliceerde partij en  Henk de Lange slaagde er in om Arie te laten vastlopen.

voor de analyses klik op de link:

https://www.tdambase.com/sharedgames/game.php?p=TZBUhqeqjMLnIH8g9wIzDo0ioWQpas3M

De uitslagen:

N.Rosink- H. van der Zon 2-0

D.Oude Egberink- W. Buschers 1-1

Y.Wong- J.Koerselman 2-0

B.Venneker- G.Bosch 0-2

P.Behrens- J.Moorman 0-2

A.Hanegraaf- H. de Lange 0-2

M.Hagreis- P. van Esch 1-1

Comments are closed.