Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Uitslagen en stand onderlinge 11-5-'18

E-mail Afdrukken PDF

Overzicht voor ronde 34, gespeeld op 13 mei 2018

Wit

Zwart

Uitslag

Grooters,L

-

Hagreis,M.

0-2

Buschers,W.

-

Hanegraaf,A.

2-0

Lange,de,H.

-

Wong,Y.

0-2

Bosch,J.

-

Bosman,M.

1-1

Noppers,B.

-

Vetketel,B.

0-2

Santen,G.

-

Nur,A.

1-1

Rosink,N.

-

Keijzer,T.

2-0

Broeke,ten,F.

-

Freriks,M.

2-0

Oude Egberink,D.

-

Moorman,J.

0-2

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 34

Nr

Naam

Punten

Wa

Gsp

Gw

Rm

Vl

1

Wong,Y.(A)

1710,33

70

29

23

6

0

2

Rosink,N.(A)

1542,50

69

30

23

4

3

3

Hagreis,M.(A)

1229,33

68

29

15

9

5

4

Lange,de,H.(A)

1218,50

67

31

13

12

6

5

Bosch,J.(A)

1021,00

66

25

10

9

6

6

Bosman,M.(A)

834,00

65

29

9

8

12

7

Keijzer,T.(A)

822,17

64

23

7

10

6

8

Broeke,ten,F.(B)

809,83

63

33

13

4

16

9

Zon,van der,H.C)

801,33

62

22

10

5

7

10

Moorman,J.(B)

786,00

61

29

9

9

11

11

Santen,G.(B)

785,33

60

29

8

11

10

12

Grooters,L(B)

779,83

59

30

8

10

12

13

Springer,L.(A)

773,50

58

22

10

5

7

14

Behrens,P.(C)

769,33

57

27

7

11

9

15

Noppers,B.(C)

761,17

56

30

9

7

14

16

Venneker,B.(C)

757,50

55

28

8

9

11

17

Hanegraaf,A.(B)

750,00

54

30

8

11

11

18

Vetketel,B.(C)

750,00

53

23

8

7

8

19

Koerselman,J.(B)

693,33

52

22

8

5

9

20

Esch,van,P(A)

672,00

51

13

6

1

6

21

Nur,A.(B)

656,33

50

25

7

8

10

22

Buschers,W.(C)

588,00

49

27

7

5

15

23

Freriks,M.(C)

553,50

48

28

8

3

17

24

Jansen,H.(B)

511,67

47

16

6

5

5

25

Vollenbroek,R.(C)

327,33

46

12

3

4

5

26

Oude Egberink,D.(C)

147,00

45

32

1

2

29

Stand groep A 11-5-'18

Nr

Naam

Punten

Wa

Gsp

Gw

Rm

Vl

1

Wong,Y.(A)

1710,33

70

29

23

6

0

2

Rosink,N.(A)

1542,50

69

30

23

4

3

3

Hagreis,M.(A)

1229,33

68

29

15

9

5

4

Lange,de,H.(A)

1218,50

67

31

13

12

6

5

Bosch,J.(A)

1021,00

66

25

10

9

6

6

Bosman,M.(A)

834,00

65

29

9

8

12

7

Keijzer,T.(A)

822,17

64

23

7

10

6

8

Springer,L.(A)

773,50

58

22

10

5

7

9

Esch,van,P(A)

672,00

51

13

6

1

6

Stand groep B 11-5-'18

Nr

Naam

Punten

Wa

Gsp

Gw

Rm

Vl

1

Broeke,ten,F.(B)

809,83

63

33

13

4

16

2

Moorman,J.(B)

786,00

61

29

9

9

11

3

Santen,G.(B)

785,33

60

29

8

11

10

4

Grooters,L(B)

779,83

59

30

8

10

12

5

Hanegraaf,A.(B)

750,00

54

30

8

11

11

6

Koerselman,J.(B)

693,33

52

22

8

5

9

7

Nur,A.(B)

656,33

50

25

7

8

10

8

Jansen,H.(B)

511,67

47

16

6

5

5

Stand groep C 11-5-'18

Nr

Naam

Punten

Wa

Gsp

Gw

Rm

Vl

1

Zon,van der,H.C)

801,33

62

22

10

5

7

2

Behrens,P.(C)

769,33

57

27

7

11

9

3

Noppers,B.(C)

761,17

56

30

9

7

14

4

Venneker,B.(C)

757,50

55

28

8

9

11

5

Vetketel,B.(C)

750,00

53

23

8

7

8

6

Buschers,W.(C)

588,00

49

27

7

5

15

7

Freriks,M.(C)

553,50

48

28

8

3

17

8

Vollenbroek,R.(C)

327,33

46

12

3

4

5

9

Oude Egberink,D.(C)

147,00

45

32

1

2

29

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer