Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Fons ten Broeke is een laatbloeier

E-mail Afdrukken PDF

Weer volop strijd bij de Bornse Dam Vereniging.

Leo Springer wil het altijd mooi doen. Ditmaal met een diepe combinatie die niet klopte, want tegenstander Jan Bosch plaatste een “plakker”, die toegepast kan worden wanneer er sprake is van meerslag. Nico Rosink en Bart Venneker gingen er allebei vol in, maar het combinatieve vermogen van Nico is groot, hij beschikt over een uitgebreid arsenaal en daar werd Bart het slachtoffer van. Yuen Wong kon een winnende afwikkeling nemen tegen Michiel Hagreis maar hij zag dat niet. Meervoudig kampioen Yuen heeft te kampen met een vormcrisis want hij liet zich vervolgens combinatief verrassen en Michiel kwam op winst te staan. Was het koudwatervrees om zo’n grote vis aan de haak te kunnen slaan? We zullen het nooit weten. Op het “moment suprême” liet hij Yuen nog ontsnappen naar een puntendeling. Fons ten Broeke lijkt de allure van een laatbloeier te hebben. In ieder geval won hij fraai van Loes Grooters.

Bertus Noppers bekroonde zijn uitje met een overwinning op zijn privé chauffeur Peter Behrens. Ayla Nur wist met succes de zegereeks van Henk Jansen te doorbreken. In een lastige stand laveerde zij succesvol naar een puntendeling. Henk de Lange staarde zich blind op de mogelijkheden die hij tegen Gerard Santen had. Hij miste een eenvoudige damcombinatie, maar dat was wel de inleiding tot een boeiende confrontatie. Gerard had schijfwinst kunnen realiseren maar de combinatie was nogal diep en werd door beide spelers niet gezien. Henk miste nog een eenvoudige winstgang maar gaandeweg de partij herpakte hij zich en liet de stand vastlopen.

De uitslagen:

P.Behrens- B.Noppers 0-2

A.Hanegraaf- M.Freriks 2-0

T.Keijzer- J.Moorman 2-0

M.Hagreis- Y.Wong 1-1

J.Bosch-L.Springer 2-0

G.Santen- H.de Lange 0-2

N.Rosink- B.Venneker 2-0

F. ten Broeke- L.Grooters 2-0

A.Nur- H.Jansen 1-1

D. Oude Egberink- P.Van Esch 0-2

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer