Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Het vakmanschap van Tonnie Keijzer

E-mail Afdrukken PDF

De clubavond van de Bornse Dam Vereniging werd weer goed bezocht.

Direct vanaf het begin speelden Ayla Nur en Bertus Noppers een gewaagd spelletje en dat leverde Ayla een schijf voorsprong op. Deze voorsprong was lastig te verdedigen en daarbij maakte Ayla een ernstige fout en ze kwam twee schijven achter en deze tegenslag kwam zij niet meer te boven. Marinus Bosman werd door Tonnie Keijzer op uiterst vakkundige wijze vast gezet, en als kers op de taart rondde Tonnie het af met een damcombinatie. In een wisselvallige partij won Arie Hanegraaf het van Marinus Freriks en Willem Buschers won van de nog onervaren Dexter Oude Egberink. Loes Grooters verzuimde een positionele winst tegen Bart Venneker en daarna keerden de kansen volledig. Bart Venneker had de winst voor het grijpen maar in het eindspel liet hij het nog remise lopen.

Jan Koerselman leek op remise af te stevenen tegen topper Nico Rosink maar in een dunne stand maakte Jan toch nog een foutje. De partij tussen Hans van der Zon en Henk de Lange kende een merkwaardig verloop. Hans van der Zon kwam een schijf voor maar daarvoor had Henk  een behoorlijke compensatie, hij nam een afwikkeling die remise moest opleven. Bij het juiste antwoord van de tegenstander was het een kwestie geweest van remise overeenkomen maar Hans zag spoken en deed het nog verkeerd. Voor de beker speelde Jan Bosch tegen Fons ten Broeke en Jan won royaal. Jos Moorman speelde een keurige partij tegen Michiel Hagreis en het werd een puntendeling en daardoor heeft Jos de halve finale bereikt!

De uitslagen:

F.ten Broeke-J.Bosch 0-2

J.Moorman- M.Hagreis 1-1

W.Buschers- D. Oude Egberink 2-0

T.Keijzer- M.Bosman 2-0

H. van der Zon- H. de Lange 0-2

B.Venneker- L.Grooters 1-1

M.Freriks- A.Hanegraaf 0-2

N.Rosink- J.Koerselman 2-0

A.Nur- B.Noppers 0-2

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer