Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Witte vrijdag bij de Bornse Dam Vereniging

E-mail Afdrukken PDF

Black Friday voor de shoppers, maar bij de Bornse Dam Vereniging was het witte vrijdag.

Alle zeven winstpartijen kwamen op naam van de witspelers. Ayla Nur tegen Bart Venneker was een partij met wisselende kansen. Ayla verzuimde een winnende damcombinatie en Bart liet kort daarna op zijn beurt een paar goede kansen lopen, waarna Ayla het initiatief naar zich toe trok en op knappe wijze maakte zij het af. Marinus Bosman kwam een schijf voor tegen Bertus Noppers , maar hij faalde in de afronding en het werd nog remise. Arie Hanegraaf is inmiddels een regionale bekendheid met zijn unieke gezongen anekdotes. Vrolijk neuriënd  ging hij naar de winst tegen Dexter Oude Egberink. Nico Rosink speelde een noodzakelijke maar naar eigen zeggen een niet door hem geliefde hekstellings partij maar het leverde hem wel de winst op tegen Leo Springer. Jos Moorman is herstellende van een matige seizoenstart en dat leverde hem de winst op tegen Willem Buschers. Yuen Wong maakte wel erg korte metten met de matige openingszetten van Hans van der Zon. Henk de Lange en Tonnie Keijzer kennen mekaar door en door. Met terreinvoordeel probeerde Henk iets te bereiken maar hij beet op graniet. Het werd dus een uiterst taaie aangelegenheid die uiteindelijk uitmondde in een gelijkwaardige puntendeling.

Op de zaterdag speelde het eerste team tegen Winschoten en dat beschikt over een heel degelijk team. Jan Koerselman schoot een enorme bok en kon meteen opgeven en Fons ten Broeke kon het ook niet bolwerken. Nico Rosink kwam een schijf achter maar wist toch nog een remise uit het vuur te slepen. Alleen topscorer Gertjan Kolsté won zijn partij maar kon de pijnlijke 11-9 nederlaag daarmee niet voorkomen.

Uitslagen onderlinge:

Y.Wong- H. van der Zon 2-0

N.Rosink-L.Springer 2-0

M.Hagreis- R.Vollenbroek 2-0

J.Moorman-W.Buschers 2-0

M.Bosman- B.Noppers 1-1

P.Behrens –G.Santen 1-1

A.Hanegraaf- D. Oude Egberink 2-0

T.Keijzer- H. de Lange 1-1

J.Bosch- J.Koerselman  1-1

F.ten Broeke- B.Vetketel 2-0

A.Nur- B.Venneker 2-0

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer