Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Gerard Santen schoot zichzelf in de voet

E-mail Afdrukken PDF

Er was weer van alles te beleven op de clubavond van de Bornse Dam Vereniging.

Bertus Noppers weerde zich dapper tegen kampioen Yuen Wong. Deze kreeg even het gevoel dat hij tegen een taaie “angstgegner” moest spelen, de bezorgdheid was van zijn gezicht af te lezen, maar Yuen wist toch door te breken en won uiteindelijk toch nog probleemloos. Jan Bosch stond goed tegen Michiel Hagreis maar hij liep in een niet al te moeilijke doorbraak-combinatie en kon meteen opgeven. Willem Buschers liet zich weer naar harte lust opsluiten maar Nico Rosink wist daar wel raad mee en kon al snel beide punten op zijn conto bijschrijven. Gerard Santen speelde een klassieke partij tegen Leo Springer. Gerard dacht een afruil te maken maar schoot zichzelf daarmee lelijk in de voet. Zijn stand veranderde in een ruïne en gedesillusioneerd gaf hij het op.

Het provinciale team speelde tegen Dedemsvaart. Marinus Bosman en Peter Behrens wonnen hun partij en nederlagen waren er voor Hans van der Zon en Jos Moorman.  Een wat te optimistische voorpost werd Hans  van der Zon fataal. Henk Jansen stond heel goed maar het werd remise. De laatste partij moest de beslissing brengen. Henk de Lange had een nadelige stand en in het eindspel kreeg hij nog een kans om het remise te maken maar hij zag dat niet en uiteindelijk verloor hij de partij. Een 7-5 nederlaag en een laatste plaats op de ranglijst was het resultaat.

Uitslagen onderlinge:

B.Vetketel- M.Freriks 2-0

A.Hanegraaf- L.Grooters 0-2

J.Koerselman- F.ten Broeke 2-0

M.Hagreis- J.Bosch 2-0

G.Santen- L.Springer 0-2

B.Noppers- Y.Wong 0-2

N.Rosink- W.Buschers 2-0

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer