Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Nederlaag voor nationaal team

E-mail Afdrukken PDF

Het nationale team van de Bornse Dam Vereniging reisde af naar Heerenveen voor een wedstrijd tegen de plaatselijke matadoren.

Het begon al niet goed, Roelof Jan de Haan werd het slachtoffer van een eenvoudige dam combinatie. Anton Jurg ging ook voor de bijl ,hoewel deze combinatie nogal geniepig was. Peter van Esch speelde remise tegen een sterke tegenstander hoewel hij wel geluk had dat deze een moeilijk te onderkennen winstgang over het hoofd zag. Voor Leo Springer waren de druiven zuur, de eindspel kenner bij uitstek miste een oppositie winst ,nota bene in zijn geliefde eindspel. Jan Bosch en Frank Eektimmerman speelden onberispelijk remise, winst was er voor de degelijk spelende Gertjan Kolsté, Nico Rosink won ook in fraaie stijl en rondde het af met een sierlijke combinatie. En toen kwam de genadeklap, Gerald Krol kon het niet bolwerken ,hij werd resoluut vast gezet aan de rand en Michiel Hagreis werd het slachtoffer van een vervelende dwang-zet. Een niet geheel onverwachte maar toch vervelende 12-8 nederlaag.

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer