Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

De succesformule van Ayla Nur

E-mail Afdrukken PDF

De Bornse Dam Vereniging heeft het seizoen afgesloten met een sneldam toernooi.

 

In groep A was de eerste plaats weggelegd voor damvirtuoos en “veelvraat” Yuen Wong die de eerste plaats behaalde. Hij werd op eerbiedige afstand gevolgd door Jan Bosch die de tweede plaats behaalde. In groep B liet Ayla Nur zien dat zij goede vorderingen maakt. Hoewel zij minder ervaring heeft en jeugdiger is  dan de rest van het deelnemersveld behaalde zij op knappe wijze de eerste plaats. Bij het sneldammen heeft men weinig bedenktijd en het nemen van de juiste beslissingen getuigt van talent en inzicht en concentratievermogen. Gezegend met al deze goede eigenschappen gaat zij een zonnige toekomst tegemoet. De tweede plaats was voor “good old” Henk Jansen. Door omstandigheden is de bekerfinale nog niet gespeeld maar deze zal binnenkort ingehaald worden. Niels Meijer en Michiel Hagreis zijn de finalisten. Er wordt reikhalzend naar uitgekeken.

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer